Hidrolat Matičnjaka 100ml

500 RSD

SASTAV: čist hidrolat matičnjaka bez dodavanja konzervansa

DOBIJANJE: Procesom destilacije vodenom parom nadzemnog dela biljke melisse officinalis.   Hidrolat kao vodena faza u sebi sadrži sve lekovite komponente rastvorljive u vodi i mali procenat etarskog ulja. Posle procesa destilacije izvršena je dupla mikrobiološka filtracija.

UPOTREBA: koristi se za čišćenje, negu i hidrataciju svih tipova kože, a naročito suve i zrele, kao i kože sklone aknama, ekcemima ili dermatitisu. Smanjuje crvenilo nakon brijanja ili depilacije. Koristi se umesto tonika za lice, kao obloga kod glavobolje, stresa,  umornih očiju, svraba suve i iritirane kože. U kozmetici se dodaje kao vodena faza umesto destilovane vode kod izrade kozmetičkih preparata.

NAČIN UPOTREBE: Naprskati na čist lice ili naprskati  na tufer vate pa utapkati na lice, posebno problematična područja. U oblogama za oči, natopiti sterilnu gazu i naneti na predeo oko očiju.

NAČIN ČUVANJA: na hladnom I tamnom mestu.

ROK TRAJANJA: godinu dana od datuma otvaranja

Izvršena ispitivanja prema zakonskoj regulativi RS

Kategorije: ,
Dodatne informacije
Brend i sertifikata100% Prirode, Prirodna kozmetika
Biljni indexMatičnjak
Recenzije (0)

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hidrolat Matičnjaka 100ml“

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Dostava

PROMONTIS PROIZVODI

  • Poručeni proizvodi se šalju svakog radnog dana
  • Rok isporuke 3-5 radna dana: Ukoliko naručite paket petkom ili vikendom, stići će Vam na adresu naredne nedelje. U slučaju da na lageru nemamo naručene artikle, obavestićemo Vas putem e-pošte ili telefona koji ste nam ostavili u kontakt podacima. Isporuka proizvoda kurirskom službom se vrši na teritoriji Republike Srbije.

Za dostavu porudžbina koristimo usluge D-Express kurirske službe, zbog sigurnog, brzog i ekonomičnog načina isporuke paketa.

Cenovnik dostave možete pogledati OVDE